Časté dotazy

Co potřebuji pro práci s Videotour?
Předpoklady jsou pouze tři - aktuální verze Adobe Flash Playeru (ke stažení zde), aktuální verzi Vašeho prohlížeče a internetové připojení alespoň o rychlosti 1mbit. Pokud vše splňujete a přesto Vám webová prezentace nefunguje, kontaktujte správce webu na e-mailu: nebenet@nebenet.cz, jistě přijdeme na to, kde je problém.

K čemu Videotour slouží?
Videotour je Váš průvodce jižními Čechami. Slouží k naplánování výletu, kdy po zadání výchozí a cílové destinace vykreslí na mapě trasu a zobrazí zajímavá místa k navštívení v blízkosti trasy. U každého místa je uvedeno krátké video případně další doplňující informace. Pokud Vás místo zaujme, přidáte si ho do itineráře a tím se trasa automaticky upraví. Celou dobu vidíte aktuální čas trvání cesty bez návštěv jednotlivých míst a máte také k dispozici přesný rozpis trasy pokud cestujete automobilem.

Můžu vyhledávat trasy i jinde než v jižních Čechách?
Ne, zatím přidáváme pouze zajímavá místa v tomto regionu. Můžete ale zadat libovolné místo v České republice jako výchozí, nebo cílové a trasa povede až do něj.

Ve Vaší nabídce chybí dle mého názoru jedno zajímavé místo. Přidáte ho?
Nemůžeme Vám slíbit, že přidáme všechna zajímavá místa, je jich nespočet, ale určitě budeme rádi minimálně za tip na některém z našich kontaktů.

Rád bych měl v nabídce míst prezentaci svého ubytování/restaurace, je to možné?
Samozřejmě, kontaktujte nás a domluvíme se na zajištění tvorby videoklipu stejně jako na všech možnostech prezentace na stránkách Videotour.cz.

Skinhome - samolepky na zeď

© 2009 TV Gimi a.s. všechna práva vyhrazena  |  Mapa webu  |  Nápověda  |  Kontakty   |   Europa.eu

Projekt Videotour je spolufinancován Evropskou unií.