Aktuální novinky

Posledních 10 publikovaných novinek. Starší novinky naleznete v archivu novinek.

Udělejte si výlet do Protivína

17.5.2010 - Výlet do ProtivínaProtivín, to není jenom známý Pivovar Platan. Na návštěvníky se těší i Krokodýlí ZOO, kde můžete v bezpečí pozorovat desítky těchto tajemných predátorů. Čeká na vás Zoologické muzeum plné koster zvířat, expozice Jiřího Koláře, výstava exotické přírody, několik naučných stezek vedoucích krásnou jihočeskou přírodou a mnohem více.

Protivín se na své návštěvníky těší a dobře se o ně postará. Parkování zdarma na náměstí, dětské hřiště za rohem nebo příjemné informační centrum v kaplance vám jistě zpříjemní pobyt ve městě. Bude to tady bavit mámu, tátu a pochopitelně především děti! Na výletě do Protivína si společný volný čas skvěle užijete. Příjemně strávený den můžete zakončit v jedné z protivínských restaurací. Tak vzhůru na výlet!

Více informací naleznete na: www.vyletdoprotivina.cz.

Videotour je skvělý nápad říká hejtman Zimola

24.3.2010 -
Zdroj: Youtube.com

Videotour spuštěn!

1.9.2009 - Dnes, 1. září 2009 spuštíme věřejně přístupnou verzi projektu Videotour. Je za námi mnoho práce, dost nás jí ještě čeká, přesto je prezentace připravena k Vašemu použití a hodnocení. Rádi uslyšíme Váš názor, připomínky, případně objevené chybičky. Kontaktů na nás je mnoho, zvolte ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Přejeme příjemné používání aplikace a hodně naplánovaných výletů;-)
Zdroj: TV Gimi a.s.
Skinhome - samolepky na zeď

© 2009 TV Gimi a.s. všechna práva vyhrazena  |  Mapa webu  |  Nápověda  |  Kontakty   |   Europa.eu

Projekt Videotour je spolufinancován Evropskou unií.